Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 DĖMESIO! DĖMESIO! :DD

Go down 
+7
Leey.
Chanzy
Frosted.
Gintarijus
Sleshe
Ice.
Confetti.
11 posters
AutoriusPranešimas
Confetti.
Žirgyno direktorė
Confetti.


Pranešimų skaičius : 237
Join date : 2010-07-14

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 7:50 pm

Sveiki, kas čia lankotės, kas jau nebe. DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 72128
Mes su Leey. šiandien pachatinom per skype ir kažkaip pakalbėjom, kad mums čia ... na iš tiesų net nesinori lankytis, kai pasižiūri dar į tuos netvarkingus pranešimus, mauni iš čia kuo greičiau, ir tiesiog žirgų nesinori judint ir taip toliau.
Dar viena priežastis, mokslo metai nepaliaujamai artėja, taip ilgai prie kompo, kaip dabar, nesedėsim ir netvarkysim SB stiliaus, forumų ir panašiai. Norim visgi gerus pažymius gauti, beja man šiais metais reikės stoti į gimnaziją, tai ...
Manau jau visi puikiai suprantat, ką mes gale pasakysim - bye bye, raiteliukai. Atsisveikinkit su SB, galbūt kažkada jis dar atsidarys, bet DABAR jau manau visiems pilnai užteks ŽP - puikus žirgynas, varykit visi (reklama Juokiasi).
Varžybas ir visą tą veiklą kurią dabar rengiam pabaigsim ir tuomet jau galutinis bye bye.

Na, tikiuosi nebuvo žiauriai nuobodu skaityti šitą nesąmoningą laišką. :DD
Atgal į viršų Go down
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 7:57 pm

KĄ? KAIP TAI.... Puikiausias žirgynas užsidaro? Dieve jūs proto turit?
Atgal į viršų Go down
Confetti.
Žirgyno direktorė
Confetti.


Pranešimų skaičius : 237
Join date : 2010-07-14

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 8:05 pm

Iš tikrųjų, tai ne puikiausias. Bėje, kam laikyt tokį žirgyną kurio mes tiesiog neturim noro turėt ar laikyt? (čia aš už save labiau kalbu)
Atgal į viršų Go down
Sleshe
Ištvermės trenerė
Sleshe


Pranešimų skaičius : 269
Join date : 2010-07-23

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 8:16 pm

Pavizdžiui jis man labai patikti. Visiems mokslo metai, kas stoja į gimnaziją o kas dar iki šiol studijoja.
Atgal į viršų Go down
Gintarijus

Gintarijus


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2010-07-20

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 9:20 pm

Šūdas, vos spėjau čia atsikel, tai ir šits užsidaro. GRABAS.


Paskutinį kartą redagavo Gintarijus, Kv. 08 19, 2010 9:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Frosted.
Žirgyno veterinarė
Frosted.


Pranešimų skaičius : 246
Join date : 2010-07-20
Age : 27
Miestas : Dusetos.

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 19, 2010 9:23 pm

Tyliu... Aš be žodžių... Nu ką, lauksim atsidarymo, o iki tol kraustomės į ŽP. :} DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 884556 DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 422390
Atgal į viršų Go down
Chanzy

Chanzy


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2010-07-23

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyPen. 08 20, 2010 4:25 pm

Šiaip... gaila, labai. Nors tai ir nebuvo MANO namai, tačiau visvien be galo jauku užeiti pasibūti ir panašiai.
O čia toks klausimas ne visai į temą - kaip su Konkūro varžybom baigsis?..
Atgal į viršų Go down
Leey.
Žirgyno direktorė
Leey.


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-10-02

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyPen. 08 20, 2010 4:50 pm

Viską mes pabaigsim. : )
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Kalvė
Flairin.


Pranešimų skaičius : 322
Join date : 2010-07-15
Age : 27

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyPen. 08 20, 2010 5:40 pm

Ne nu.. Jūs proto turit? :O Sidabras.. Neuždarykit. Tikrai labai liūdna dėl to :/ Kaip Chanzy sakė, kad čia ne jos namai, tai man atvirkščiai. Sb vienintelis toks žirgynas, kuris man tikrai brangus :/
Atgal į viršų Go down
Ice.
Dvikovės trenerė ir EMC žirgų pržiūrėtoja
Ice.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2010-07-21

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyTr. 08 25, 2010 10:52 pm

Nežinau, gal mano komentaras ne į temą, gali būt... Bet jūs nenorite palikt sidabro? Labai prašau, arba padarykit kaip estorile- atostogas ir pasamdykit naujas admin iki sugryžimo... Nes man sb brangiausias vž... Neturės mano žirgeliai kur gyvent.
Atgal į viršų Go down
LuNiCaKI.

LuNiCaKI.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-08-01
Miestas : Vilnius

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 08 26, 2010 2:28 am

Tikrai, neuždarykit, gyvuokit ir toliau su naujom adminėm ;s čia mano pirmasis VŽ, jis man labai brangus ;s
Atgal į viršų Go down
Fryze
Žirgų masažistė
Fryze


Pranešimų skaičius : 218
Join date : 2010-07-22
Age : 30

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 09 02, 2010 6:48 pm

Jai tiesa pasakius aš tesiog DIEVINU SB.
Nenoriu jo palikti, jis man brangiausias, geriausias ir pats jaukiausias.
Kur aš tik nebuvau, kur nesilankiau tai padariau BIG išvadą, kad SB pats geriausias.
Čia kolektyvas draugiškas, visi puikiai sutaria ir panašiai. Aš pritariu už naujas admin (laikinas).
Nors mano žirgams bus kur gyventi, o į ŽP tikrai nenoriu, nelabai prie širdies jis man.
SB mano namai (virtualus). Vienintelis VŽ kuriame mano fantazija ,,grybauja" į visas puses ir taip toliau. Nu žo maldauju jūsų neuždarykite SB. O savo mylimos Sleshes prašyčiau (čia į ją kreipiuosi.) Пиши через транслит по гуглу , а то ошибок мореее.
Atgal į viršų Go down
Estrella~
Žirgyno žirgų prižiūrėtoja ir lenktynių trenerė
Estrella~


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2010-07-23

DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD EmptyKv. 09 02, 2010 9:23 pm

Jūs tikriausiai išprotėjot... DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 82189 SB geriausias vž kuriame teko būti ir Jūs jį uždarote?? DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 82189 Arba aš kažko nepagaunu, arba Jūs tikriausiai tikrai išprotėjot. DĖMESIO! DĖMESIO! :DD 459108
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DĖMESIO! DĖMESIO! :DD   DĖMESIO! DĖMESIO! :DD Empty

Atgal į viršų Go down
 
DĖMESIO! DĖMESIO! :DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgyno slenkstis :: Administracija-
Pereiti į: